Skip to content Skip to footer

Avukat - Uzman Arabulucu - Marka ve Patent Vekili - Aile Danışmanı - İlişki ve Çift Terapisti

7,8,9 da  Devlet Memuru bir ailenin ilk çocuğu olarak İstanbul’da doğdum.

Tekirdağ’ın sahil kasabası Şarköy’de renkli, güzel bir çocukluk dönemi ile büyüdüm, 2001 yılında Doğu Akdeniz Üniveritesi Hukuk Fakültesinden, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümüden mezun oldum, 2002 ile 2016 yılları arsında miras ve gayr-ı menkul hukuku, icra iflas hukuku, ticaret hukuku ve fikri sınai haklardan kaynaklanan uyuşmazlıklarda, gerek kurum ve şirket hukuk danışmanlığı gerekse özel müvekkiller ile çalıştıktan sonra , 2014 -2016 yılları arasında; Türkiye Barolar Birliği ve  Çeşitli Üniversitelerin Meslek İçi Uzmanlaşma Eğitimleri ile Aile Hukuku, Boşanma,  Edinilmiş Mallara Katılma Rejimi ve sona Ermesi, Mal Rejiminin Ölüm İle Tasfiyesi konularında Uzmanlaştım.

2016 yılından itibaren sadece Aile Hukuku uyuşmazlıkları ile ilgilenmekteyim.  2017 yılında Sosyoloji tahsilim ve Aile Hukuku Eğitimlerim ile birlikte yürüdüğüm yolda yeni bir donanım elde etmek için,  Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans Programı ile Aile danışmanı, Çift ve İlişki Terapisti  olarak çalışmaya başladım. Boşanma davası ve feri niteliğinde mal rejiminin tasfiyesi konulu dava süreçlerinin  kişilerin yaşamındaki  en önemli psikolojik süreçler olduğunun bilinci ile Aile Danışmanı olmanın müvekkillerimi anlamakta ve yardımda, Avukat ve Uzman Arabulucu olmanın da Danışanlarım ile iletişimde ve güvenli bağ kurmakta bütünleyici rol oynadığını her seferinde yeniden tecrübe ediyorum. Bu tecrübelerimi topladığım yaşanmış hikayelerden yola çıkarak yazdığım kitabım halen editör aşamasındadır, en kısa zamanda okuyucusuyla buluşmak için hazırlanmaktadır.

Evliliğinde ve ya ilişkisinde sorunlar yaşayan, bunları konuşmak destek almak isteyen çift ya da kişilere, online ve ya yüz yüze seanslar ile Danışmanlık vermek ile birlikte evliliğini bitirmek konusunda karar almış ancak nasıl ilerleyeceğini bilmeyen, önüne çıkabilecekler hakkında bilgi almak isteyen, haklarını öğrenmek isteyen, kişilere online, yazılı mütala ile ve ya  yüzyüze Hukuki danışmanlık yaptığım gibi dava süreçleri de ben ve Türkiye’nin her ilinde birlikte çalıştığım Avukat arkadaşlarım ile birlikte kurmuş olduğum bir sistem ile vekalet ile temsil etmek üzere Avukatları olarak yol arkadaşlığı yapmaya devam etmekteyim.

Biyografi

Türkiye’nin her ilinde birlikte çalıştığım Avukat arkadaşlarım ile birlikte kurmuş olduğum bir sistem ile vekalet ile temsil etmek üzere Avukatları olarak yol arkadaşlığı yapmaya devam etmekteyim.

İletişim Formu


    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
    Gizlilik Politikası